Fasádní perlinka VERTEX R117

Perlinka VERTEX R117 je armovací sklovláknitá tkanina (mřížka) o plošné hmotnosti 145 g/m2 pro fasádní zateplovací systém. Fasádní perlinka VERTEX určená do zateplovacích systémů fasád stěrkovaných vrstvou.

Fasádní perlinka VERTEX R117 VERTEX
Výrobce: SAINT-GOBAIN ORSIL s.r.o.
Varianta: 145 g/m2 - 1,1 x 50 m
Balení: 55 m2
Dostupnost: Skladem
Termín dodání: Do 3 dnů
Způsob platby: Hotově / kartou řidiči
Dodací podmínky Zadejte poptávku
zvolený rozměr / varianta sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
145 g/m2 - 1,1 x 50 m 8 % 17,02 Kč / m2 15,66 Kč / m2 18,95 Kč / m2
Balení 55 m2 (role) 936,10 Kč 861,21 1 042,07 Kč
Při nákupu ušetříte za 1 m2 1,65
KOUPIT: role  

Sklovláknitá tkanina VERTEX - perlinka R117

Sklovláknitá tkanina VERTEX - perlinka

Sklotextilní síťovina VERTEX R 117, perlinka odolná vůči alkáliím, zvyšuje pevnost fasády a celkovou odolnost proti prasklinám v zateplovacím systému.

Perlinka VERTEX R 117 sklovláknitá armovací fasádní tkanina (mřížka) i pro extremní podmínky. Perlinka se používá jako výztužný materiál při zateplení fasád domů systémy, armování vnitřních a vnějších omítek, zvýšení mechanické pevnosti podlah. Perlinka VERTEX R 117 snižuje nákladovost ve výstavbě, perlinka má dlouhou životnost.

Sklolaminátová mřížková tkanina (perlinka) vhodná pro zateplování. Perlinka VERTEX R 117 se používá pro zateplení jak rodinných domů tak i pro kompletní zateplení vícepatrových budov včetně výškových panelových domů. Garantuje stabilitu pevnostních parametrů v delším časovém období. Vyztužení fasádní perlinkou Vertex získáte vyšší pevnost a odolnost zateplovacího systému. Perlinka proti prasklinám Vertex se může použít i při zpevnění vnitřních omítek u novostaveb nebo rekonstrukcí. Nízká hmotnost jednotlivých rolí umožňuje snadnou manipulaci.

VERTEX R117

Použití perlinky VERTEX R 117

Perlinka se používá pro vyztužování vnitřních i vnějších omítek, výztužný materiál pro zateplovací fasádní systémy. Vysoce kvalitní sklo-vláknitá armovací mřížka, odolná alkáliím, pro profesionální použití.

  • použitelný pro exteriér
  • použitelný pro interiér

Výrobce perlinky VERTEX je Saint-Gobain Vertex  organizačně patří do aktivity „Textile Solution“ sektoru inovativních materiálů skupiny Saint-Gobain. Termín „Textile Solution“ odráží jak používané materiály, výrobní procesy, tak i konečné použití výrobků.

Materiál perlinky VERTEX

Vysoce jakostní skleněná, uhlíková, polyesterová i kombinovaná vlákna, jejichž užitná hodnota je dále často zvýšena patentově chráněnými úpravami. K tomu, abychom maximálně využili vlastností těchto vláken u perlinky pro jednotlivé specifické aplikace využíváme jak tradiční, tak i nově vyvíjené metody textilního zpracování. Výsledkem tohoto úsilí jsou technicky pokrokové a přitom cenově výhodné výztužné materiály pro stavební, průmyslové a kompozitní aplikace.

Vlastnosti sklovláknité tkaniny

Složení / materiál:sklolaminátová tkanina
Délka role:10 m, 20 m, 50 m
Šířka role:1 m nebo 1,1 m
Barva:bílá

Katalog výrobků Isover stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné produktů Gutta

Dodání produktů Gutta zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka.

Při spojeném nákupu zboží expedovaného ze skladu 117 je účtována pouze jedna doprava.


Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku
Kusová zásilka
 199,- Kč
Těžká doprava
 699,- Kč
 Dobírka
 30,- Kč

                                                                                   
Ceny dopravného včetně DPH

Zvláštní sazba dopravného tzv těžká doprava ve výši 699,- platí pro asfaltové pásy, střešní šindel, polykarbonátové desky, plexiskla, plastová skla.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: