• Zboží není dostupné ve zvolené oblasti.

Půdní schody DOLLE Click Fix 76 Comfort

Extra zateplené třídílné půdní schody DOLLE CLICK FIX Comfort, ocelový žebřík, poklop 76 mm, U hodnota: 0,49 W/m²·K, výška 244 - 264 cm. Unikátní Click-fix montážní systém - montáž půdních schodů jednou osobou. Nejlepší termoizolační vlastnosti schodů na trhu.

Půdní schody DOLLE Click Fix 76 Comfort DOLLE
Výrobce: Dachstar s.r.o.

Koeficient prostupu tepla u půdních schodů DOLLE ClickFix 76 Comfort U = 0,49 W.m-2K-1.

Extra zateplené schody DOLLE Click Fix 76 ComfortPůdní schody DOLLE MINI

Skládací půdní schody DOLLE ClickFix 76 Comfort

Koeficient prostupu tepla u schodů U = 0,49 W/m2K. Celková tloušťka poklopu půdních schodů DOLLE ClickFix 76 Comfort je 76 mm. Nejlepší tepelně izolační poklop.

Půdní schody DOLLE ClickFix 76 Comfort, třídílné skládací schody s extra zatepleným poklopem bílé barvy. Skládací schody DOLLE ClickFix 76 Comfort jsou vyrobeny z borovicového dřeva, žebřík z kvalitní oceli. Vynikajicí tepelně izolační hodnoty. S pomocí Click fix modulů je montáž rychlá a snadná, navíc bez nářadí. Nové technické řešení a nižší celková váha = montáž pouze jednou osobou.

Vybavení půdních schodů

  • TwinAktiv-Fólie
  • Krycí plastové lišty (bílé)
  • Nastavitelné šrouby k montáži
  • Ovládací tyč
  • Teleskopické madlo

Charakteristika půdních schodů DOLLE ClickFix 76 Comfort

HLUBŠÍ NÁŠLAPY, TELESKOPICKÉ MADLO A PRUŽINOVÁ MECHANIKA

K dosažení vyššího komfortu byly vytvořeny obzvláště prostorné nášlapy u modelu DOLLE clickFIX® comfort. Jejich hloubka činí 13 cm a nabízí tak velmi bezpečnou nášlapnou plochu. Teleskopické madlo pak umožňuje bezpečné chycení při výstupu i sestupu. Na přání můžeme dodat jako příslušenství i madlo na druhou stranu. Tyto schody jsou lehce a pohodlně ovladatelné. Pružinová mechanika pomáhá s otevřením a dovřením poklopu.

Schody DOLLE clickFIX® comfort jsou vybaveny 3-dílným ocelovým žebříkem s 11 nášlapy. Na přání můžeme dodat prodlužovací set a prodloužit tak žebřík na 12 nášlapů. Tím lze použít žebřík od standardní výšky 264 cm (11 nášlapů) až na 284 cm (12 nášlapů) světlé výšky. K tomu navíc jsou k dispozici teleskopicky nastavitelné koncovky dole u žebříku. Tím se snadno a přesně nastaví délka žebříku tak, aby odpovídala příslušné světlé výšce místnosti.

Nové, patentované kloubové rameno je další vylepšení. Umožňuje montáž bez použití nářadí a přesvědčí Vás kompletace ramena a bočního dílu s čepem. Rameno se jednoduše nasune na čep, přetočí se a tím se již
nemůže uvolnit z uchycení. TIP: Doporučuje se jedenkrát za rok naolejovat rameno v místě čepu, aby se zajistila dlouhodobá funkčnost systému.

Schody DOLLE clickFIX® Comfort lze namontovat s nasazením jedné osoby a to díky nízké vlastní váze a patentované montážní technice Click-modulů: vyrovnat schránku, přišroubovat, zavěsit žebřík a poklop, nastavit žebřík podle výšky místnosti a hotovo.

Patentované půdní schody Linie DOLLE clickFIX® jsou optimálně izolované pro přechod/rozhraní vytápěných obytných prostor a chladných půdních částí objektu a snadno se instalují. Zabraňují ztrátě energie, k jejímuž úniku dochází skrze proudění teplého vzduchu z obytného prostoru spárami. Obvodové dvojité těsnění společně s rohovým těsněním výrazně snižuje nebezpečí kondenzátu a učinně tak brání tvorbě plísní. Přiložená Twin-Aktiv Fólie jako páska k ukončení do stropní konstrukce zajišťuje vzduchotěsnou a tepelnou izolaci půdních schodů v prostoru mezi schránkou a stropní konstrukcí. DOLLE click- FIX® comfort disponují stavebně měřenou U-hodnotou 0,49 W/m²·K, zkouška provedena v ift Rosenheim.

DOLLE clickFIX® comfort se vyznačují bezpečností, komfortem, TOP-zateplením včetně snadné montáže. Hluboké komfortní nášlapy a teleskopické madlo umožňují bezpečný pohyb. Manipulace se žebříkem z oceli je snadná a to díky pružinové mechanice.

Ocelový žebřík - DOLLE Click Fix 75 - Comfort

Technická data skládacích půdních schodů DOLLE ClickFix 76 Comfort

Tloušťka zatepleného víka:

76 mm

Tloušťka tepelné izolace:2 x 3 mm bílá HDF / HDF 70 mm polystyren
Barva víka, oboustranné:bílá
Koeficient součinitele prostupu:0,49 W/m ²K°
Ocelový žebřík:3 - dílný
Výška schránky:240 mm
Síla schránky:18 mm
Protiskluzový povrch stupňů:ANO
Síla nášlapu:32 mm
Hloubka nášlapu:130 mm
Materiál nášlapu:kov - ocel
Síla bočnice:21 mm
Hloubka bočnice:40 mm
Maximální výška podlaží:264 cm / možnost prodloužení do 285 cm
Průvzdušnost - Odpovídá EN 12207třída 4 EN 14975
Zatížení:Max pracovní zatížení 150 kg / Zátěžový test 265 kg

 Technicka data DOLLE CLICH Fix 76 ComfortTechnicka data DOLLE CLICH Fix 76 Comfort - 2

Ceník - půdní schodyVíce o půdních schodech

Certifikát půdní schody DOLLE stáhnout
Prohlášení o shodě půdní schody DOLLE stáhnout
Katalog - půdní skládací schody DOLLE stáhnout
Ceník půdních a mlynářských schodů DOLLE stáhnout
Montážní návod - půdní schody DOLLE Click Fix-76 stáhnout
Technický list - půdní schody DOOLE Click Fix 76 stáhnout
Schodišťový rádce pro správný výběr schodů stáhnout
Technický list DOLLE Click Fix 76 Comfort stáhnout
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: