• Zboží není dostupné ve zvolené oblasti.

Střešní plastové okno OKPOL BGOV E2

Plastové střešní okno OKPOL BGOV E2, kyvné otevírání pomocí spodní kliky s klíčem a nastavením mikroventilace s ventilační lištou Neo Vent. Profil okna Solid+ vyroben z vícekomorového PVC profilu bílé barvy vyplněn PU pěnou, odolný proti atmosferickým vlivům, 4 x celoobvodové těsnění. Okno MSO E2 s hliníkovým oplechováním a možnosti systému doplňků OKPOL.

Střešní plastové okno OKPOL BGOV E2 OKPOL
Výrobce: OKPOL

Kyvné střešní okno OKPOL BGOV E2

Kyvné střešní okno OKPOL BGOV E2

Plastové kyvné střešní okno OKPOL BGOV E2 s energetickým zasklením OKPOL E2 (izolační dvojsklo plněné Argonem, teplý distanční rámeček, nízkoemisní vrstva, tvrzené sklo (vnější). Koeficient Uskla= 1,0 W/m2K, Uokna= 1,30 W/m2K.

Okno s ventilační lištou NEO VENT.

Střešní okna z PVC jsou určena především pro vysoce vlhké místnosti, jako jsou kuchyně, koupelny nebo prádelny.

Vícekomorové PVC profily jsou odolné proti vodě a bezúdržbové! Neobsahují vlhkost a jsou odolné vůči atmosferickým, chemickým a biologickým faktorům. Kloubový závěs umístěný uprostřed křídla umožňuje otáčení křídla o 180 stupňů.

Montáž střešního okna OKPOL BGOV E2 je možná do šikmých střech se sklonem od 15° do 90°. Standardně vybaveno oplechováním v lakovaném hliníku barvy antracit. Lemování pro montáž okna není jeho součástí (nutno dokoupit samostatně dle druhu střešní krytiny).

Zasklení okna BGOV E2

Zasklení OKPOL E2 - dvojsklo / Jednokomorové dvojsklo plněné argonem, teplý distanční rámeček, nízkoemisní povlak, tvrzené vnější sklo. Součinitel prostupu tepla okna: Uw = 1,3 W / (m² K). Koeficient prostupu tepla skla: Ug = 1,0 W / (m² K). E2, 4H/16/4T (AR).

Okpol BGOV E2

Rám okna

  • SOLID+
  • vícekomorový PVC profil, bílý rám je vyplněn PU pěnou
  • odolný proti atmosferickým vlivům

Klika

Vybavená uzamykatelným zámkem s klíčkem, umožňuje nastavení křídla do polohy mikroventilace.

Katalog DACHSTAR / OKPOL - střešní okna stáhnout
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: