• Zboží není dostupné ve zvolené oblasti.

Roleta OKPOL Multistop zatemňující - D37Z

Roleta D37Z s vodícími lištami ve stříbrné barvě řady OKPOL Multistop zaručuje dokonalé zatemnění místnosti. Zatemňující roleta - jednobarevné látky s propustností světla 0 %, Manuální ovládání pomocí posunu spodní lišty. Látka je vedena ve vodících postranních lištách. Barevné odstíny skupiny Z - zatemňující.

Roleta OKPOL Multistop zatemňující - D37Z OKPOL
Výrobce: OKPOL

Objednávejte stejný rozměr stínících doplňků jako je rozměr Vašeho střešního okna (viz identifikační štítek na rámu okna). Číselný kód barevného dekoru a výběr vodících lišt uvádějte v posledním kroku objednávky.

Zatemňující roleta OKPOL D37Z Multistop - barvy skupiny Z

Roleta OKPOL Multistop ZRoleta řady Multistop - stříbrné vodící lišty.

Navíjecí roleta poskytuje účinou ochranu půdních prostor proti nadměrnému světlu. Atraktivní vzhled rolet se hodí k jakémukoliv interiéru. Systém vodících lišt umožňuje zastavit roletu v libovolné poloze. Navíjecí mechanismus je zakryt hliníkovým profilem, který působí čistě a nerušivě. Rolety MULTISTOP jsou velmi estetické, snadno se montují a ovládají.

  • Tloušťka látky: 0,25 mm
  • Gramáž látky: 220 gr. / m2

Široká paleta barev Vám usnadní výběr vhodný pro Vás interiét. Výrobek je vyroben z netoxických tkanin a vyhovuje normám Oeko-Tex Standard.

Roleta OKPOL Multistop - koláž

Rolety jsou pohybují ve vodících lištách umístěných na bocích. To zajistí 100% zastínění.Vodící lišty jsou vyrobeny zvysoce kvalitního hliníku. Roletu lze nastavit do libovolné pozice v rámci vodící lišty.

Kartáček umístěný na spodní ovládácí liště brání průniku světla ale umožňuje cirkulaci vzduchu mezi roletou a okenní tabulí. Vzdušná cirkulace zvyšuje životnost rolety.

Speciální štítek odděluje tkaninu navinmuté rolety od skelní tabule. Toto řešení zabraňuje blednutí tkanin způsobené přehříváním.

Vodící lišty se nabízejí v stříbrné a bílé barvě, aby volba pro dřevěné a PVC střešní okna.

 Barevné odstíny rolety OKPOL Multistop Z

Barevné odstíny rolety OKPOL zatemňující

  • Ovládá se manuálně posunováním spodní lišty
  • Plynulé ovládání množství přicházejícího světla do místnosti - možnost zastavení rolety v libovolném místě.
  • Je vybavena bočními vodícími lištami, s jejichž pomocí lze dosáhnout dokonalého zastínění místnosti.
  • Látka je vedena tak, aby byla zajištěna ve vodících postranních lištách.
  • Spodní ovládací lišta je vybavena kartáčkem, který zastiňuje světlo, ale umožňuje průtok vzduchu mezi roletou a sklem. Cirkulace vzduchu zvyšuje životnost rolety.
  • Látka navinutá na mechanismus je izolovaná od skla krytkou. To snižuje teplotu, kterou absorbuje roleta, což pomáhá proti vyblednutí barvy

Zatemňující roleta OKPOL

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: