Plastová fólie Dekfol D 110

Podstřešní fólie Dekfol D 110 je plastová podstřešní folie lehkého typu, které nacházejí uplatnění ve skladbách šikmých tříplášťových střech s větranými vzduchovými vrstvami. Pojistné difúzní fólie chrání podstřešní prostory a vrstvy střech před pronikáním vody a sněhu v případě poškození krytiny, netěsnostmi skládané krytiny, případně před vodou kondenzující na spodním povrchu krytiny.

Plastová fólie Dekfol D 110 DEKFOL
Výrobce: DEKTRADE a.s.
Varianta: Standard (hořlavá) - 1,5 x 50 m  
Balení: 75 m2
Dostupnost: Skladem
Termín dodání: Do 3 dnů
Způsob platby: Předem - proforma fakturou
Dodací podmínky Zadejte poptávku

Střešní fólie dodáváme pouze na celá balení (role) 75 m2.

Střešní fólie značky DEKFOL nabízí prodejce v současné době pouze v Brně.

zvolený rozměr / varianta běžná cena bez DPH
Standard (hořlavá) - 1,5 x 50 m na dotaz

Ceník nabízených variant pro Plastová fólie Dekfol D 110

nabízené rozměry / varianty sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
Standard (hořlavá) - 1,5 x 50 m na dotaz
Special (nehořlavá) - 1,5 x 50 m na dotaz

Zadat nezávaznou poptávku

Firma:
Jméno: Příjmení: Titul:
Obec: Telefon: E-mail:
Poptávám:

Informace, které nám poskytnete, uložíme. Tyto informace použijeme jedině k tomu, abychom odpověděli na Vaše dotazy a mohli splnit Váš požadavek na seznámení se zbožím. Více se o ochraně osobních údajů v souvislosti s vyplněním kontaktního formuláře dočtete zde.

Fólie DEKFOL D 110 a DEKFOL D 140 jsou plastové folie lehkého typu, které nacházejí uplatnění ve skladbách šikmých tříplášťových střech s větranými vzduchovými vrstvami. Fólie chrání podstřešní prostory a vrstvy střech před pronikáním vody a sněhu v případě poškození krytiny, netěsnostmi skládané krytiny, případně před vodou kondenzující na spodním povrchu krytiny. Pod fólií musí být vždy větraná vzduchová vrstva.

Fólie DEKFOL D je složená z výztužné polyetylenové tkaniny, která je z obou stran laminována polyetylenovou fólií. Tkanina zabezpečuje pevnost materiálu, oboustranná laminace zabezpečuje při správné aplikaci jeho hydroizolační schopnost. Difúzní odpor fólie je snížen mikroperforací.

Na okraji fólie je vložen barevný pásek, označující paropropustné provedení fólie a klasifi kaci reakce na oheň. Fólie typu SPECIAL, označené zeleným proužkem, jsou klasifi kovány nižší třídou reakce na oheň.

Fólie DEKFOL D nejsou určeny pro kontakt s celoplošně provedenou podkladní konstrukcí, musí se umístit vždy nad větranou vzduchovou vrstvu. V případě styku fólie s podkladem dochází ke ztrátě hydroizolační schopnosti.

Fólie DEKFOL D zajišťují funkci pojistné hydroizolace střechy od sklonu 17° a jsou určeny k vytvoření pojistné hydroizolace stupně těsnosti 1. Použití na nižším sklonu konzultujte s ATELIEREM DEK.

 Dekfol D  Dekfol D

Základní pokyny pro montáž

 

  • Užití fólií DEKFOL D doporučujeme především pro tvarově jednoduché střechy, kde je možné zajistit dostatečné větrání vzduchových vrstev. Problematické mohou být například plochy navazující na úžlabí nebo rozsáhlé prostupy, např. střešní okna, vikýře. V případě vyššího rizika namáhání vodou doporučujeme detaily střechy (například vyložení úžlabí) řešit pomocí fólie DEKFOL DTB nebo DEKTEN.
  • Fólie DEKFOL D se pokládají v horizontálních pruzích (stranou s potiskem vždy směrem ke střešní krytině). Zpravidla se upevňují na nosné prvky konstrukce (krokve) hřebíky s plochou hlavou nebo sponkami. Jejich upevnění se následně zajišťuje kontralatěmi. Velikost horizontálního přesahu fólií je uvedena v tabulce. Spoje ve směru spádnice se umísťují vždy s přesahem 100 mm pod kontralať. Fólie DEKFOL D se v přesazích neslepují.
  • Pro zajištění spolehlivé funkce fólie DEKFOL D je nutné správné větrání obou vzduchových vrstev. To zajistí správný návrh tloušťky vzduchových vrstev a velikost přiváděcích a odváděcích otvorů. Tloušťky vzduchových vrstev a velikosti přiváděcích a odváděcích otvorů se dimenzují dle ČSN 73 1901 – Navrhování střech – Základní ustanovení.
  • Fólie se ukončují na okapní plech, který zateklou vodu spolehlivě odvede mimo stavební konstrukci. Přilepení fólie se provádí páskou DEKTAPE SP1.
  • Odolnost fólií vůči přímému působení UV záření je uvedena v tabulce s parametry fólií. Po uplynutí této doby je nutné zajistit zakrytí fólie krytinou a nesmí být namáhána ani UV zářením ze spodní strany, například světlem prostupujícím prosvětlovacími taškami, střešními výlezy nebo okny ve štítech a vikýřích, přes které dopadá světlo přímo na spodní povrch nebo odrazem od vnitřních konstrukcí (bez rozptylu světla). Zvláštní pozornost je třeba věnovat ochraně fólie při okrajích střechy.

Technický list - DEKFOL D stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dodávky doplňků a příslušenství:

- osobní odběr objednané zboží si můžete odebrat v našem smluvním skladu v Brně.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2020 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: