• Zboží není dostupné ve zvolené oblasti.

Taška RÖBEN Fläming glazura černá

Elegantní keramická střešní taška RÖBEN Fläming glazura černá je taškou původního malého formátu (12.7 ks/m2). Hladké a plynulé zvlnění tašky RÖBEN Fläming glazura černá vytváří v ploše vysoce efektní harmonický vzor. RÖBEN Fläming je k dostání ve 2 základních barevných odstínech – Rustikální a Podzimní list.

Taška RÖBEN Fläming glazura černá RÖBEN
Výrobce: Röben Německo

Střešní krytiny RÖBEN nabízí prodejce v současné době pouze v Brně.

Pálená taška Fläming je oblíbená díky svému kvalitnímu a vysoce estetickému provedení povrchových úprav. Stejně jako u MONZAplus je i v tomto případě příznivý poměr mezi cenou a kvalitou. Klienti se přesvědčili, že kvalita nemusí být vždy až tak drahá. Stále více investorů se rozhoduje pro pálenou tašku, proto, že dům s pálenou střechou, zaručuje zdravé a přirozené bydlení. Je to 4 000 let starý a ověřený přírodní materiál, používaný na šikmých střechách. Klasická střecha je v českých zemích červená. Přesto pro nové trendy a snahu odlišit se od stereotypu, nabízíme klintům širokou barevnou škálu, včetně atraktivního rustikálního stylu a jedinečného podzimního listu.

Taška Fläming je tvaru, který je podobný tradičním holandkám. Pro tuto tašku je bezpečný sklon 22°, je možné ji použít i na nižší sklony při použití pojistných, hydroizolačních doplňkových opatření podle předpisu CKPT ČR. Laťovací rozteč je 36,6 cm s tím, že ju pálených tašek je třeba určit střední krycí délku přímo na stavbě.

Technické údaje

Hmotnost     cca. 3,3 kg
Celková délka     cca 44,5 cm
Celková šířka     cca 28,5 cm
Střední krycí délka     cca 36,6 cm
Střední krycí šířka     cca 21,6 cm
Počet kusů/m2     cca 12,6
Počet kusů/paleta euro     240
Hmotnost plné palety     cca 822 kg
Bezpečný sklon střechy     22°
Doporučený sklon střechy     22°
Mrazuvzdornost     150 zmrazovacích cyklů
Odolnost kyselinám     ano
Odolnost žiravinám     ano

Firma Röben je rodinný koncern vyrábějící keramické stavební materiály již více než 150 let. V nabídce firmy Röben najdete širokou barevnou paletu povrchových úprav engob i glazur.

Kvalita střešních tašek RÖBEN

Pálená krytina Röben se vyrábí pálením čistě přírodních materiálů (hlíny a jílu) a neobsahuje žádné škodlivé příměsi. Tašky Röben  jsou vyráběny nejmodernější technologií, která vyniká zejména pečlivou přípravou a kontrolou suroviny. Po vypálení má střep velice nízkou nasákavost a hladký povrch. Při výrobě se používá moderní energeticky úsporný způsob výpalu, kde tašky Röben projíždějí pecí postavené na pecních vozech bez podpůrných kazet a bez vzájemného kontaktu. Zůstává tak zachována dokonalá povrchová úprava materiálu.

Technologie výroby tašek RÖBEN

Technologie Röben používá dvojité nanášení povrchových úprav (engoby nebo glazury). Vlivem zvýšené teploty polotovaru po vysušení první nástřik před nanesením druhého částečně vyschne. Konečná úprava tašek Röben je tak perfektně spojitá a rovnoměrná. Glazury navíc obsahují sklovité látky, které se při výpalu taví a vytvářejí tak částečně lesklý nebo vysoce lesklý vzhled. Vypalované povrchové úpravy - engoby a glazury - zaručují vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a přitom zároveň barevnou stálost.

Příslušenství ke střešním taškám RÖBEN

Doplněním střešního systému Röben jsou kompatibilní systémové doplňky v keramickém provedení. Je to několik variant hřebenáčů, větracích tašek, anténových tašek a dalších doplňků. Nabízený systém keramických doplňků Röben umožňuje provedení krásné, trvalé střechy se zvýrazněním estetického provedení architektonických detailů a umožňuje správné a funkční provedení střechy. Všechny keramické prvky Röben jsou v dostupné ve všech odstínech základních tašek.

Barevná řada střešních tašek Röben: měděná, kaštanová, antracitová matná, černá, podzimní list, rustikální, hnědá, černo-hnědá.

Certifikát Röben stáhnout
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: