ALKORPLAN

ALKORPLAN - bazénová fólie

Fólie ALKORPLAN se vyrábí v několika typech. Použití konkrétního typu vyplývá z jeho vlastností (typ nosné vložky, tloušťka fólie apod.).

Bazénové fólie ALKORPLAN

Bazénové PVC fólie ALKORPLAN se uplatňují při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů. Významné uplatnění fólie ALKORPLAN nachází i při rekonstrukcích starších bazénů. Svojí kvalitou patří fólie ALKORPLAN na špici v Evropě. Proti na trhu běžně dostupným bazénovým fóliím vyniká ALKORPLAN především vysokou UV stabilitou a stálobarevností. Z filosofie těžící z pověsti nadstandardního produktu výrobce neustoupil ani pod tlakem méně kvalitních napodobenin.

Fólie ALKORPLAN si našly i u nás uplatnění při realizacích bazénů

  • rodinných domků,
  • koupališť,
  • plaveckých bazénů.


Jednotlivé typy PVC fólie ALKORPLAN se odlišují kvalitativním a barevným provedením.

PVC fólie ALKORPLAN 35066

ALKORPLAN 35066 s PES výstužnou vložkou je bazénová fólie vhodná pro použití na všechny základové konstrukce bazénů různých velikostí a tvarů. V nabídce jsou následující barvy: modrá Adria, světlemodrá, tyrkysová, písková, černá, šedá, bílá.

Bazénová fólie ALKORPLAN 35216 SUPER 2000

PVC fólie ALKORPLAN 35216 SUPER 2000 s PES výztuží je bazénová fólie, která je opatřena navíc akrylátovou vrstvou ještě více odolávající hnilobě, plísním a mikroorganizmům, vhodná pro použití na všechny základové konstrukce bazénů různých velikostí a tvarů. V nabídce jsou následující barvy: modrá Adria, světlemodrá, tyrkysová, písková, černá, šedá, bílá.

Bazénová fólie ALKORPLAN 35217 SUPER 2000

Fólie ALKORPLAN 35217 SUPER 2000 s PES výztuží je bazénová fólie, která je opatřena navíc akrylátovou vrstvou ještě více odolávající hnilobě, plísním a mikroorganizmům, vhodná pro použití na všechny základové konstrukce bazénů různých velikostí a tvarů. V nabídce jsou následující barvy: mozaika byzanc, mozaika tmavá, persia modrá, persia písková, mramorová, carrara, mozaika šedá. Spodní strany těchto fólií jsou bílé.

Protiskluzová bazénová fólie ALKORPLAN 81112

ALKORPLAN 81112 protiskluzová fólie s PES výztuží je bazénová fólie s protiskluzovou úpravou vhodná především na schodišťové stupně či jiné části bazénu, kde se tento povrch vyžaduje. V nabídce jsou následující barvy: modrá Adria, světlemodrá, bílá, písková, šedá, černá a tyrkysová.

Fólie ALKORPLAN pro bazény i stavební hydroizolace

Hydroizolační fólie ALKORPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Proti na trhu běžně dostupným bazénovým fóliím vynikají především vysokou UV stabilitou a stálobarevností. Používá se několik typů odlišujících se od sebe kvalitativním a barevným provedením. Materiál pro výrobu fólií ALKORPLAN je stabilizován proti vlivu UV záření. Bazénové fólie ALKORPLAN vykazují vysokou stálost barevného odstínu. Právě tyto vlastnosti dělají z fólií ALKORPLAN nadstandardní fólii, která svojí kvalitou patří na špici v Evropě.

Hydroizolační PVC fólie ALKORPLAN

Hydroizolační fólie ALKORPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Používá se několik typů podle způsobu aplikace. Liší se nosnou vložkou. Jsou UV stabilní, mají vysokou odolnost proti průrazu, krupobití, a agresivním vlivům počasí, odolávají prorůstání kořínků a jsou samozhášivé. Díky stále se zlepšující receptuře vyhověl ALKORPLAN 35176 v tl. 1,2 mm i 1,5 mm zkoušce pro použití do požárně nebezpečného prostoru ZP 2/1991 - zkouška A.

Vynikající odolnost povětrnostním vlivům

Odolnost fólií ALKORPLAN proti agresivním vlivům počasí - kyselé deště, různé zplodiny, exhalace, mráz, teplo atd.

Rozměrová stálost PVC fólií ALKORPLAN

Díky 40 letým zkušenostem firmy ALKOR DRAKA s výrobou fólií z měkčeného PVC je u fólií ALKORPLAN dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability. Tento fakt dokumentuje velké množství úspěšných realizací po celém světě.

Odolnost hydroizolačních fólií ALKORPLAN proti UV záření

Materiál pro výrobu fólií ALKORPLAN je zcela odolný proti vlivu UV záření. Fólie ALKORPLAN jsou tedy UV stabilní v celé své tloušťce.

Svařitelnost fólie ALKORPLAN

Fólie ALKORPLAN se vyznačují vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt, že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době, což se pozitivně uplatní například při doplňování nového prostupu na střeše apod.

Stabilizace fólie ALKORPLAN kotvením

ALKORPLAN S PES výstužnou vložkou 35176 v tloušťce 1,2 mm nebo 1,5 mm se používá jako mechanicky kotvená jednovrstvá hydroizolace střech. Fólie ALKORPLAN je vhodná jak pro nové skladby, tak i pro sanace starých střech. V kombinaci s tepelnou izolací z minerálních vláken ji lze použít do požárně nebezpečného prostoru.

Stabilizace PVC fólie ALKORPLAN přitížením

ALKORPLAN SE SKLENĚNOU 35177 1,5 mm se používá jako jednovrstvá hydroizolace střech kladená volně pod násyp kameniva, dlažbu apod. Fólie ALKORPLAN 35177 v tloušťce 1,5 mm je určena pro skladby vegetačních střech. Spoje fólií pod vegetačním souvrstvím musí být uzavřeny zálivkou. Je vhodná jak pro nové skladby, tak i pro sanace starých střech.

Stabilizace hydroizolace ALKORPLAN lepením

ALKORPLAN s nakašírovanou PES rohoží 35178 v tloušťce 2,7 mm se používá jako jednovrstvá hydroizolace stabilizovaná k podkladu lepením rozehřátým asfaltem. Fólie ALKORPLAN nachází uplatnění jak při sanacích střech s původní asfaltovou krytinou, tak i v případě realizací nových skladeb. K lepení je možno použít pouze AOSI 85/25, případně AOSI 110/30. ALKORPLAN s nakašírovanou PES rounem 35179 v tloušťce 3,2 mm se používá jako jednovrstvá hydroizolace stabilizovaná k podkladu lepením. Je vhodná jak pro nové skladby, tak i pro sanace starých střech. Fólie ALKORPLAN se lepí k podkladu výhradně PU lepidlem.

Doplňkové PVC fólie ALKORPLAN

ALKORPLAN bez výztužné vložky 35170 je homogenní fólie v tloušťce 1,5 mm, která se používá pro opracování detailů. ALKORPLAN 81114 je homogenní fólie v tloušťce 1,2 mm s protiskluzovou úpravou na horní straně. Je určena k realizaci ochranné a provozní vrstvy příležitostně pochůzných částí plochých střech. Nenahrazuje hydroizolační vrstvu.

Více jak 30 leté zkušenosti výroby a vývoje řadí fólie ALKORPLAN mezi osvědčené hydroizolační systémy. Dokumentuje to i více než 100 miliónů m2 úspěšných realizací po celém světě. Roční produkce je cca 200 000 tun fólií ALKORPLAN. V nabídce jsou fólie ALKORPLAN 35034 pro spolehlivou izolacispodní stavby proti vodě a radonu, fólie ALKORPLAN 35034 pro jezírka, ALKORPLAN 35066 a ALKORPLAN 35216 - fólie pro bazény - evropská špička, fólie ALKORFLEX (modifikovaný polyethylen) a další fólie pro speciální použití.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: