ALVELIS

Stavební pouzdra Alvelis

Vysoce kvalitní stavební pouzdra českého výrobce společnosti ALVELIS s.r.o. pro interiérové dveře jsou vhodné pro instalaci do výšky 1970 mm pro klasické zděné nebo sádrokartonové příčky.

Společnost ALVELIS, s.r.o. vznikla začátkem roku 2011 a jejím hlavním oborem je výroba a prodej stavebních pouzder pro posuvné interiérové dveře, prodej a montáž interiérových dveří, plastových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky.

Výběr stavebních pouzder Alvelis

Dveřní pouzdra jsou stavební konstrukce, které umožní dveřím elegantně "zajíždět do zdi". Stavební pouzdra Alvelis jsou nabízeny ve verzi jednokřídlé a dvoukřídlé pro SDK i zděné příčky. Stavební pouzdra ALVELIS díky jedinečné konstrukci vodící kolejnice a pojezdu umožňuje plynulý a tichý pohyb všem typům bezpolodrážkových interiérových dveří. Pouzdra se skládají z vlastní plechové kapsy, dřevěného nadpraží s pojezdovou kolejnicí, protilehlou stojkou a pojezdových vozíků se spojovacím materiálem.

  • Jezdec s nylonovými kolečky: Jezdec má dvě kolečka opatřená kuličkovými ložisky. Díky preciznímu zpracování nylonových koleček je tření sníženo na minimum.
  • Vodící kolejnice: Především díky konstrukci vodící kolejnice a kuličkovým ložiskům má systém ALVELIS vynikající pohyblivost a tichý chod.

Stavební pouzdra ALVELIS je možné vyrobit i v atypických rozměrech.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: