AURA / SATJAM

Střešní okna AURA

Výrobek střešních oken AURA nejvyšší jakosti s desetiletou zárukou. Evropský výrobce s dlouholetou zkušeností s výrobou a přísnou kontrolou jakosti připravil tuto řadu oken s nadprůměrnými tepelnětechnickými vlastnostmi pod značkou AURA pro firmu Satjam. Jakost a technické parametry jsou důkladně a dlouhodobě testovány podle nejnovějších evropských norem. Střešní okna jsou zabudována v blízkosti povrchu krytiny, což je výhodné nejenom z hlediska tepelné izolace, ale i z estetických důvodů. Vysoká kvalita a velmi rozumná cena jsou hlavními důvody pro volbu střešního okna AURA.

SATJAM AURA - střešní okna s úsporou

Plastová střešní okna AURA AVX s osou otáčení ve středu rámu jsou určena pro instalaci do střech o sklonu 15-90°. Jsou opatřena ventilačním modulem, který zajišťuje účinné větrání bez nutnosti otevření okna. Plastový rám i křídlo jsou vyztuženy ocelovými profily.

Dřevěná střešní okna AURA APX s osou otáčení ve středu rámu jsou určena pro instalaci do střech o sklonu 15-90°. Jsou opatřena ventilačním modulem, který zajišťuje účinné větrání bez nutnosti otevření okna.

Dřevěná střešní okna SATJAM AURA AVX

Dřevěná okna SATJAM AURA AVX s osou otáčení ve středu rámu jsou určena pro instalaci do střech o sklonu 15-90°. Okna SATJAM AURA jsou vybavená elegantní rukojetí, která umožňuje pasivní větrání ve dvou různých aretovatelných polohách. Dále je střešní okno SATJAM AURA osazeno ventilačním modulem, který zajišťuje větrání i při zcela zavřeném okně. Při srovnatelném rozměru okna je plocha zasklení o cca 10% větší, než u oken jiných značek. V této cenové kategorii nadprůměrné tepelnětechnické parametry.

Plastová střešní okna SATJAM AURA APX

Plastová střešní okna SATJAM AURA APX s osou otáčení ve středu rámu jsou určena pro instalaci do střech o sklonu 15 - 90°. Použité plastové profi ly vyztužené ocelí jsou zárukou dokonalé funkčnosti a dlouhé životnosti střešního okna SATJAM AURA bez nároku na údržbu. Profily jsou izolovány a zajišťují vysoký standard tepelnětechnických parametrů.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2020 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: