BOCHEMIT

DEHTOCHEMA BITUMAT,  s.r.o.

BOCHEMIT

 

Výrobková řada přípravků na ochranu dřeva a zdiva značky BOCHEMIT zahrnuje, jak přípravky pro preventivní ochranu, tak i přípravky pro ošetření již napadeného dřeva a zdiva.

Impregnace BOCHEMIT

Ze široké nabídky impregnačních přípravků BOCHEMIT si může profesionál i laik vybrat přípravek, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Jednotlivé přípravky byly vyvinuty pro konkrétní potřeby zákazníků na základě mnohaletých zkušeností a dlouhodobé spolupráce s našimi klienty.

BOCHEMIT OPTIMAL s odolností proti vymývání dřeva

Širokospektrální koncentrovaný fungicidní a insekticidní vodou ředitelný přípravek Bochemit OPTIMAL určený pro dlouhodobou preventivní ochranu, se zvýšenou odolností proti vymývání ze dřeva. 5v1 proti termitům, dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám, dřevozbarvujícím houbám a plísním.

Nevymývatelná impregnace BOCHEMIT FORTE

Nevymývatelná ochrana veškerého stavebního dřeva Bochemit FORTE. Moderní přípravek nové generace Bochemit FORTE je vhodný pro profesionály i kutily. Bochemit FORTE určen pro impregnaci stavebního řeziva, střešních konstrukcí, plotů, zahradního nábytku a jiných dřevěných prvků v interiéru i exteriéru. Bochemit FORTE poskytuje ošetřenému dřevu stoprocentní ochranu proti napadení dřevokaznými houbami, plísněmi a dřevokazným hmyzem.

BOCHEMIT ANTIFLASH se sníženou reakcí na oheň

Vodou ředitelný koncentrát Bochemit ANTIFLASH určený ke snížení reakce dřeva na oheň s preventivním fungicidním a insekticidním účinkem. Přípravek Bochemit ANTIFLASH je vhodný pro ošetření dřevěných prvků stavebních konstrukcí a dalších materiálů na bázi dřeva zabudovaných v interiérech staveb u nichž je třeba zvýšit odolnost proti působení ohně a také je chránit vůči dřevokazným houbám a dřevokaznému hmyzu. Po zaschnutí je možné použít další krycí nátěry.

BOCHEMIT QB pro dlouhodobou ochranu

Koncentrovaný vodou ředitelný fungicidní a insekticidní přípravek Bochemit QB určený pro dřevo i zdivo. Bochemit QB lze použít k impregnaci stavebního řeziva v interiéru i exteriéru, při použití v exteriéru se doporučuje aplikovat přípravek metodou dlouhodobého máčení případně použít krycí nátěr. Přípravek poskytuje řezivu dlouhodobou ochranu proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním. Bochemit QB chrání dřevo vůči dřevokazným houbám (včetně dřevomorky domácí), plísním a dřevokaznému hmyzu. Pro preventivní ochranu zdiva proti plísním a sanaci zdiva napadeného dřevomorkou domácí. Po zaschnutí je možné použít další krycí nátěry.

BOCHEMIT FORTE PROFI pro napadené dřevo

Moderní přípravek pro preventivní ochranu dřeva proti napadení biotickými škůdci. Dřevo ošetřené Bochemitem FORTE PROFI je vhodné k použití zejména v exteriérech a to i tam, kde je v přímém kontaktu s půdou nebo sladkou vodou. Přípravek určený pro průmyslové použití, který je ze dřeva vodou nevyluhovatelný.

BOCHEMIT QB Hobby pro kutily

Koncentrovaný fungicidní a insekticidní vodou ředitelný přípravek Bochemit QB Hobby pro dlouhodobou ochranu dřeva a zdiva v interiéru i exteriéru, určený kutilům a drobným řemeslníkům. Bochemit QB Hobby je vhodný také jako preventivní ochrana zdiva proti plísním. Bochemit QB Hobby je impregnace pro povrchovou, polohloubkovou impregnaci řeziva, krovů a dalšího stavebního dřeva při stavbách a rekonstrukcích v interiérech i exteriérech. Bochemit QB Hobby chrání dřevo vůči dřevokazným houbám (včetně dřevomorky domácí), plísním a dřevokaznému hmyzu. Bochemit QB Hobby je možné aplikovat i pro preventivní ochranu zdiva proti plísním a sanaci zdiva napadeného dřevomorkou domácí.

BOCHEMIT Plus pro opětovnou ochranu dřeva

Koncentrovaný vodou ředitelný fungicidní a insekticidní přípravek na dřevo Bochemit Plus, vhodný pro ošetření stavebního dřeva napadeného dřevokazným hmyzem s následnou preventivní ochranou proti opětovnému napadení dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami nebo plísněmi. Bochemit Plus je představitelem špičkového produktu s 9 násobnou funkční charakteristikou. Bochemit Plus lze použít i pro sanaci řeziva, krovů a dalšího stavebního dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (např. tesařík, červotoč) a následnou im­pregnaci dřeva proti plísním, dřevokazným houbám a dřevo­kaznému hmyzu. Použít ve všech případech, kde je nutná sanace v kombinaci s preventivní ochranou proti všem biotickým škůdcům.

BOCHEMIT BLUESTOP proti zamodrání

Bochemit BLUESTOP je impregnace proti zamodrání, jako dočasná ochrana dřeva při transportu a skladování. Preventivní ochrana čerstvě pořezaného dřeva proti dřevozbarvujícím houbám a plísním. Přípravek Bochemit BLUESTOP je vhodný pro ošetření dřeva určeného pro transport a skladování, kdy je důležité, aby nedošlo k estetickému znehodnocení povrchu dřeva.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: