CEMBRIT

CEMBRIT

CEMBRIT

CEMBRIT

Společnost Cembrit a.s. je součástí dánské společnosti Cembrit Holding A/S, která patří mezi největší výrobce stavebních materiálů v Evropě. Společnost se zaměřuje především na střešní krytinu a fasády z vláknocementového materiálu. Její výrobky jsou určeny pro střechy obytných, občanských i průmyslových objektů a na fasádní obklady budov a obklady interiérů.

Obvodový plášt budov tvoří největší plochu z celkové obalové konstrukce každého objektu. Střecha a fasáda proto zásadním způsobem ovlivňují nejen vzhled, ale také užitné a technické vlastnosti stavby. Techničtí a vývojoví pracovníci z Cembritu pracují v našich centrech na tom, aby vláknocementový materiál používaný pro střešní krytinu a fasádní obklady dokázal rychle a spolehlivě reagovat na vysoké a rozmanité nároky, které jsou na střechy, střešní krytiny a fasády kladeny.

Tepelnětechnické konstrukční požadavky na střechy a fasády se v posledních letech výrazně zvýšily. Vláknocementové produkty společnosti Cembrit plní nejpřísnější ekologická a zdravotní kritéria.

Výrobní proces v celé společnosti byl oceněn certifikáty Enviromentálního managementu ISO 14001 a managementu jakosti ISO 9001.

Vláknocementová střešní krytina pro střechy a fasádní obklady a fasádní desky určené pro větrané fasády umožňují komfortní bydlení pro celou rodinu.

Skládaná střecha Cembrit

Vláknocementová střešní krytina Cembrit, vhodná pro sklon střech již od 18°, je krytina na bázi cementu, buničiny a umělých vláken se speciální povrchovou úpravou po obou stranách výrobku. Lícní strana prochází třístupňovým procesem barvení, který zaručuje barevnou stálost, trvanlivost, otěruvzdolnost a odolnost krytiny proti mechům. Rubová strana krytiny se voskuje. Krytina Betternit má hladký povrch, střešní krytina Dominant má povrch imitující břidlici.

Všestranné použití

Vláknocementová střešní krytina se používá pro střechy obytných i skladových objektů, obklady fasád a štítů. Pro svou nízkou hmotnost je vhodnou volbou při rekonstrukcích. Její elegantní vzhled a vysoká variabilita zaručují, že se střecha Cembrit často využívá při stavbě moderních i tradičních novostaveb.

Dokonalost střech

Společně s vláknocementovou střešní krytinou dostáváte do ruky komplexní řešení pro vaši střechu. Propracované montážní návody a atorizační semináře pro pokrývače zaručují bezchybnou a dokonalou montáž střešní krytiny. Kompletní sortiment doplňků ve všech barvách dodá střeše punc dokonalosti.

Vlnitá střecha Cembrit

Proč právě vlnitá střešní krytina? Jedná se o lehkou a pevnou vláknocementovou střešní krytinu bez nároků na údržbu. I na velmi exponovaných místech si snadno uchovává své vlastnosti, což příznivě ovlivňuje životnost celé střechy. Mezi velkoformátovými střešními krytinami vyniká především příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.

Snadno, levně, rychle

Vlnitá vláknocementová střešní krytina je ideálním řešením pro rozsáhlé střešní plochy. Velkou výhodou je možnost pokládky již od 10° sklonu střechy. To předurčuje vlnitou střešní krytinu k širokému možnému použití. Vlnitá střešní krytina nachází uplatnění nejen u novostaveb, ale také u rekonstrukcí obytných, skladových a zemědělských objektů.

Jednička mezi zemědělci

Dlouhá životnost, příznivá cena a snadná a rychlá montáž jsou vlastnosti, pro které je vlnitá střešní krytina Cembrit oblíbena u zemědělských objektů. Pro zvýšení funkčnosti a variability použití vlnité střešní krytiny jsme pro všechny výrobky vyvinuli důmyslný systém doplňků a tvarovek. Při výstavbě střech těchto objektů se také s výhodou využívají prosvětlené tvarovky Cembrit.

Cembrit a.s.
Lidická 302
266 38, Beroun 3

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: