CLARA

Střešní taška ClaraPlechové střešní krytiny CLARA s prokazatelným původem výrobců materiálů jako jsou světoznámí zpracovatelé oceli - švédská SSAB a globální výrobce ArcelorMittal nebo hliníku - norské Hydro, kteří poskytují písemné záruky ke svým materiálům. Celé portfolio střešních krytin CLARA je vytvořeno tak, aby pokrylo širokou poptávku jak v oblasti kvality materiálů, tak v oblasti profilů třešních krytin. Navíc je jednoduše rozděleno do tří kvalitativních tříd materiálů, které značně usnadňují výběr a umožňují zákazníkům rychlé nalezení materiálu pro jeho konkrétní použití.

Střešní krytiny CLARA jsou pro snadnou orientaci rozděleny do tří kvalitativních materiálových tříd.
Jednoznačně nejlepším materiálem, který zákazník může v sortimentu krytin CLARA nalézt je ve třídě LUXURY hliníkový plech od norského výrobce Hydro. Mezi hlavní přednosti patří zejména jeho nízká váha, vysoká pevnost, životnost a odolnost proti korozi. Pohledová strana je lakována 25 mikrony vysoce odolného hrubozrnného matného polyesteru. Na výběr je celkem pět barev: černá, šedá, hnědá, cihlová a červená. Záruky třídy LUXURY jsou 50 let na korozi materiálu a 15 let na stálost barvy.

Střední třídu krytin Clara, třídu AMBIENTE tvoří oceli výrobců SSAB - Purex a ArcelorMittal - Granite© Storm a Granite© HDX. Jedná se o časem prověřené materiály s kvalitními ocelovými jádry a povrchy chráněné vysokou vrstvou pozinkování. Celá třída materiálů má stejné záruky, 30 let na korozi a 15 let na stálost barvy. Rozdíly lze nalézt v povrchových úpravách. Granite© Storm se vyznačuje matnou silně hrubozrnnou úpravou, zatím co Purex spíše jemným zrnitým a Granite HDX lesklým a hladkým povrchem.

Třetí třídou materiálů je CLASSIC. Využití nalezne zejména tam, kde je kladen důraz na cenu při zachování vysoké užitné hodnoty. Dodavatelem materiálu pro její výrobu jsou ocelárny ArcelorMittal a je rozdělena na povrchové úpravy Granite© Quartz, polyester mat a polyester. Zatím co oba posledně jmenované mají využití spíše na nízkorozpočtové stavby, materiál Granite© Quartz je díky svým zárukám (20 let na korozi a 10 let na stálost barvy) pomyslným základem i pro použití na střechy obytných budov. Na zbylé materiály se vzhledem k jejich vlastnostem a cenám poskytují záruky v trvání 15 a 3 roky v případě úpravy mat a 10 a 3 roky v případě úpravy polyester. V poslední řadě je nutno poznamenat, že úprava polyester je zajímavá širokou škálou sedmnácti různých barev.
Profily střešních krytin:

Co se týká sortimentu profilů střešních krytin Clara, zde si zákazník může vybírat ze třech základních typů: Prvním jsou taškové profily v počtu pěti různých modelů. Všechny dokážeme vyrobit  jak v délkách modulů 350 tak 400 mm díky čemuž není zákazník limitován při výběru krytiny z důvodu tak či onak zalatované střechy. Dalším v řadě profilů je dnes velice populární imitace falcované krytiny takzvaný profil Klik Panel. Jeho hlavními výhodami jsou rychlá instalace, vysoce estetický vzhled a instalační vruty nevyčnívající nad krytinou. Profil Panel dodáváme ve třech základních typech: Panel 32 (číslo značí výšku profilu), Panel 25 a úzký Panel S 25. Třetí skupinou profilů jsou trapézy. V nabídce je pět typů a jejich využití je až na výjimky vhodné zejména na průmyslové a hospodářské objekty. Samostatnou zmínku si zaslouží trapézový profil T8, který je populární jako bezúdržbová náhražka střešních podhledů a oplechování stěn budov, bran a garážových vrat. Závěrem nutno podotknout, že všechny výše zmiňované profily krytin vyrábíme ve všech třídách materiálů, barvách a povrchových úpravách.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2020 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: