JAP schody

Společnost JAP vyrábí kovové stahovací schody v jednoduchém provedení s klasickým, jednoduchým dřevotřískovým víkem, plechovým zatepleným sendvičovým poklopem nebo uzávěrem s protipožární vložkou. Zcela ojedinělé jsou schody vertikální nebo poklopy do svislé stěny. Schody JAP se vyrábí ve standardní rozměrové řadě, společnost nabízí i rozměry schodů na zakázku dle požadovaného stavebního rozměru zákazníka.

Stahovací schody JAP ve špičkové kvalitě

Stahovací schody JAP

Kovové schody JAP patří k nejprodávanějším stahovacím půdním schodům především díky vysoce kvalitnímu řemeslnému zpracování a špičkových materiálů s dlouhou životností. Firma JAP na trh dodává i vertikální schody do svislé stěny.

Výrobní sortiment JAP a použití schodů

  • Základní výrobní řadou jsou nůžkové standardní schody JAP LUSSO s jednoduchým dřevotřískovým víkem.
  • Schody v protipožární úpravě JAP LUSSO PP s pozinkovaným, plechovým, bílým, sendvičovým víkem, vyplněným tepelnou izolací a protipožární vložkou, brzdící mechanismus proti prudkému otevření.
  • Zateplené schody JAP LUSSO ZP s dřevěným oplechovaným sendvičovým víkem bílé barvy s tepelnou izolací a mechanismem proti prudkému otevření.
  • Kombinací zateplených a ohnivzdorných půdních schodů jsou nízkoenergetické protipožární schody JAP ARISTO PP s plechovým sendvičovým víkem s tepelnou a protipožární izolací. Zpevněná spára protipožární páskou mezi rámem a víkem schodů.
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: