KLÖBER

Střešní fólie KLÖBER

klober

Střešní fólie KLÖBER

Vysocedifúzní střešní fólie Permo®

Vysocedifúzní střešní fólie Permo 3 a 4-vrstvé jsou vhodné k pokládce přímo na tepelnou izolaci nebo na bednění. Fólie jsou vyrobeny z polyolefínu, takže jsou plně recyklovatelné. Vysocedifúzní membrána je umístěná mezi dvěmi vrstvami pevného rouna, odolného vůči UV záření. Všechny typy fólií se vyznačují hodnotou difúzního odporu sd ≤ 0,02 m. Díky své vysoké paropropustnosti se mohou pokládat i na chemicky neošetřené dřevo, neboť vlhkost ze střešní konstrukce se může bez problémů odpařit. Hydrofobizace fólií pomáhá zabránit obávanému sacímu efektu a tím průniku vlhkosti do střešní konstrukce. Ani nejmenší kapky vody se neudrží na povrchu i při minimálním sklonu střechy. Kapky se jednoduše z povrchu fólie odkutálejí. V nabídce jsou i fólie s integrovanou lepící páskou s označením SK. Lepící páskou spojené fólie chrání střešní konstrukci před větrem, hnaným deštěm, sněhem a prachem a zároveň zabraňují tepelným ztrátám. Snižují se tak výdaje na pokládku a šetří se náklady na vytápění.

Permo classic           100 g/m2           3-vrstvá, přímo na tepelnou izolaci
Permo easy H         125 g/m2         3-vrstvá, přímo na tepelnou izolaci a na bednění, hydrofobizovaná
Permo light         145 g/m2         3-vrstvá, přímo na tepelnou izolaci a na bednění, hydrofobizovaná
Permo forte         175 g/m2         4-vrstvá, přímo na tepelnou izolaci a na bednění,  2x hydrofobizovaná, vhodná pod přírodní břidlici
Permo sec SK         550 g/m2         5-vrstvá, přímo na bednění, vhodná pod plechové krytiny.

Německá společnost Klöber patří mezi největší evropské výrobce příslušenství pro střechy, je nositelem progresivních řešení ve střešních systémech. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou.
Vysokodifuzní střešní fólie Permo 3 a 4 vrstvé jsou vhodné přímo na tepelnou izolaci nebo bednění. Vysokodifuzní membrána je umístěna mezi dvěma vrstvami pevné textilie, odolné vůči UV záření mohou se používat na chemicky ošetřené dřevo. Hydrofobizovaná fólie zabraňuje obávanému sacímu efektu a tím průniku vlhkosti do střešní konstrukce. I nejmenší kapky vody se neudrží na povrchu ani při minimálním sklonu střechy.
V nabídce jsou také fólie s integrovanou lepící páskou s označením SK. Lepící páska chrání spoje fólií před větrem, deštěm, sněhem, prachem, zároveň zabraňuje tepelným ztrátám a především usnadňuje kladení fólií.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: