Keylite

Irská střešní okna Keylite bez kompromisu

Střešní okna Keylite kombinují efektivitu s pohodlím. Jsou optimálním řešením pro dosažení lepšího prosvětlení i provzdušnění každé místnosti.

Profily střešních oken Keylite

Rámy střešních oken Keylite

Na rozdíl od ostatních dostupných střešních oken, jsou okna Keylite vybavená integrovaným tepelným límcem. Jednoduše zatáhněte za pásku, a tepelný límec utěsní celý obvod okenního rámu.

Zateplení rámu Keylite

Střešní okna Keylite vynikají skvělou ventilací. Vestavěný filtr proti hmyzu je zárukou, že do místonosti proudí pouze čerstvý vzduch.

Střešní okna Keylite jsou nabízena v různých variantách zasklení:

  • Thermal - Naše standardní zasklení zahrnuje technologii Warm Edge. Okno obsahuje tvrzený vnější panel a vnitřní panel s hodnotou U-value 1,0 W/m
  • Hi-Therm - Varianta Hi-Therm obsahuje více prvků bezpečnosti a uživatelských výhod. Okno obsahuje tvrzený vnější panel a laminovaný vnitřní panel, který zaručuje větší bezpečí.
  • Triple - Nejvyšší možná varianta se třemi tabulemi zaručuje maximální komfort společně s nejnižší U koeficient.
  • Integral Blind - Varianta Integral Blind je snadno udržitelným řešením. Zatemňovací roleta je umístěna mezi dvěmi skleněnými tabulemi, nehrozí tedy její znečištění.
  • Electric Integral Blind - Toto elektricky ovládané řešejí je vhodné do prostor, kde dochází k přehřívání střešních oken. Zvolte si mezi klasickým vypínačem, nebo dálkovým ovládáním.

 Instalace oken Keylite

Snadná instalace

Okna Keylite jsou předem osazeny držáky Flick-Fit. Okno tak bez obtíží zasadíte na svou pozici i z interiéru. Montáž je tak pohodlná a velmi rychlá.

Montáž střešních oken Keylite

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: