Knauf Insulation

Přední světový výrobce suché výstavby Knauf dodává na trh i tepelné izolace se zvýšenou tuhostí pod značkou Knauf Insulation vyráběné ze skelné i čedičové vaty, které splňují požadavky na úsporu energie i akustické izolační vlastnosti stavebních konstrukcí. Pro zateplení fasád společnost vyrábí tepelné izolace pod značkou Nobasil. Tepelné izolace Knauf Insulation mají i skvělé akustické i protipožární vlastnosti.

Knauf Insulation

Vata Knauf Insulation pro zateplení budov

Vyráběné tepelné izolace Knauf Insulation jsou ekologické, hygienické a zcela přírodní bez umělých barviv a formaldehydu. Produkty Knauf Insulation minimalizují tepelné ztráty a přispívají ke snížení energetické náročnosti budov.

Izolace Knauf pro všestranné použití

Produktová řada tepelných izolací Knauf Insulation vyráběných ze skelných vláken je pro své mimořádné tepelně-izolační vlastnosti vhodná pro všechny druhy zateplení stavebních konstrukcí bez mechanického zatížení. Izolace jsou dodávány v deskách nebo rolích s využitím mezi trámy a krokve šikmých střech, nepochůzích podlah, podhledů, stropů, dutin, provětrávaných fasád a příček.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: