Onduline

Společnost Onduline je světový dodavatel lehké asfaltové, plechové a plastové střešní krytiny, obkladových desek, průsvitných PVC desek, hydroizolačních materiálů, střešních oken, systémů pro střechy a fotovoltaických systémů. Originální, klasická střešní krytina Onduline Classic a Onduvilla jsou vyrobeny z polyesterové tkaniny sycené pod vysokým tlakem a teplotou bitumenovými plnidly - bez azbestu.

Střešní a obkladové krytiny Onduline jsou vhodné pro všestranné použití - na všechny typy střech od sklonu 5°! Krytina Onduline je vysoce elestická a je vhodná pro použití při realizaci obloukových střech. Asfaltové střešní desky jsou pro svojí nízkou hmotnost navíc jednoduché z hlediska dopravy, manipulace i skladování. Desky Onduline jsou chráněny mezinárodním patentem.

Použití vlnité krytiny Onduline

Lehká střešní krytina Onduline je vhodná pro hospodářské stavby, rekreační objekty i občanskou výstavbu. Majitel ocení užitné vlastnosti, nízkou cenu, velkou krycí plochu s malým prořezem odpadu, zkrátka jak se říká:"ideální kombinace dobré kvality a vynikající ceny!"


ONDULINE

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2020 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: