Pyramida

Termoizolační nátěrové a sanační hmoty, termoizolační izolace a střešní krytiny Thermowell. Firma THERMOWELL pracuje na vývoji nových materiálů a technologií, stávající výrobky neustále inovuje nejen na základě vlastního vývoje, ale i na základě nových poznatků z oboru vědy a techniky.

THERMOWELL - Vaše jednička v úsporách energie !

Firma Thermowell je nadnárodní francouzsko-turecká společnost se zaměřením na zahraniční obchod, výrobu a dodávky produktů, jejichž hlavním cílem je snížení nákladů na vytápění a úspora energie. Díky výrobkům Thermowell získáte efektivní řešení na jehož konci je vždy spokojený zákazník. Firma Thermowell vlastní několik dceřiných společností ve Francii, Velké Británii, Turecku, Číně a Ukrajině. Má registrováno několik obchodních značek a ochranných známek. Mezi produkty, které firma vyrábí, patří např. úsporné topné systémy a termoizolační a speciální nátěrové hmoty.

Odlehčená termoizolační střešní krytina Thermowell

Termoizolační střešní taška Thermowell je krytina nové generace s patentovou ochranou v rámci EU. Taška Thermowell je vyrobena z granulovaného polyetylenu, křemičitého písku, speciálního pojiva a barevných pigmentů s vysokou UV odolností, jež dodávají krytině finální barevný tón. Tato směs je pak při teplotě cca 350°C lisována za vysokého tlaku do připravených forem. Jedná se o velmi přesnou technologii. Výsledným produktem je pak téměř nezničitelná střešní taška s vyskou mechanickou a povětrnostní odolností. Taška zaručuje celoroční materiálovou stálost a díky těmto jedinečným vlastnostem je na tuto střešní krytinu poskytována 40-ti letá záruka bez jakéhokoliv omezení. Záruku získá každý, kdo si pořídí naši krytinu a je zcela jedno, zda krytinu montovala ta či ona firma, zda použila tu či onu folii, nebo ty či ony doplňky.

Nanoprodukty Thermowell

Nanotechnologie se zabývá přesnou a záměrnou manipulací vlastností materiálů na úrovni atomů s využíváním technologií v měřítku řádově nanometrů, což je přibližně tisícina tloušťky lidského vlasu. Pomocí nanotechnologie dochází na molekulové úrovni ke spojení s upravovaným povrchem. Výrazně se tak mění vlastnosti prvků a zvyšuje se jejich celková kvalita.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: