REGAMET

REGAMETVýrobce plechové strešní krytiny Regamet patří mezi najvětší výrobce strešní krytiny v střední  Evropě.
Společnost Regamet Vám nabízí dodávku lehké střešní krytiny a trapézových plechů jako výhradní dovozce pro Českou republiku. Společnost REGAMET úspěšne působí na trhu od roku 1991. Ve svém oboru si získala stabilnou pozici na trhu a jako výrobce je známá kvalitou svých produktů.

Výrobce svojí výrobní technologií garantuje přesnost vylisování tvarů jednotlivých typů krytiny a rozměrovou přesnost dle objednávek (výroba na míru).

Moderním a efektivním logistickým systémem je zabezpečená dodávka plechové střešní krytiny Regamet až na stavbu.

Výhradní dovozce plechové střešní krytiny Regamet na Slovensku má bohaté téměř pět leté zkušenosti s dovozem a prodejem plechové střešní krytiny Regamet. Rapidní nárůst prodeje plechové střešní krytiny Regamet a stabilní pozice na trhu plechových střešních krytin je nesporným důkazem kvality výrobku a značky. Moderní linie tvarů (krytiny a trapézu) a široká barevná škála lesklých a matných odstínů umožňuje realizovat jakoukoliv představu zákazníka o celkovém vzhledu a architektuře stavby. Firma Regamet je připravena svým přístupem k zákazníkovi uspokojit jeho představy a přání v co největší míře.

Zárukou této kvality jsou vysoce kvalitní suroviny , které se využívají při výrobě od dodavatelů jako-Thyssen Krupp (Nemecko), Deco Stell (Belgicko), U.S.Stell (Slovensko), Myriad, Arcelor Mittal, TATA steel. Dlouholeté zkušenosti a kvalita jsou spojená s nejnovější technologií profilování plechů.

Na jejich pokrytí se využívá metoda COIL COATING - pokrytí organickými povlakmi. Standartní záruky jsou na stálost barvy 10-15-25-30 let , na neprorezavění 50 let. Tyto střešní plechy se můžou instalovat na všechny typy střech bez ohledu na to či jde o rodinný dům, kancelář či průmyslovou budovu.

Co se týče tloušťky barvy u lesklých odstínů je to 25 mikrónů,u matných odstínů se jedná o 35 mikrónů,  HDX - 55 mikrónů, HPS 200 mikrónů , samotné ocelové jádro plechu je 0,50mm. Naše střešní krytina je elegantním a trvanlivým výrobkem, který spojuje tradici a moderní technologii.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: