Rolety ROTO

Pro střešní okna ROTO se dodávají následující stínicí a dekorativní prvky a další příslušenství.

 

Roleta ROTOVnitřní rolety a žaluzie pro střešní okna ROTO

U vnitřních stínících doplňků, rolet a žaluzií ROTO hraje důležitou roli výběr dekoru. Dekor je prvek, který oživuje půdní byt a dodává mu akcenty. Stínicí a dekorativní prvky a další příslušenství

Venkovní rolety pro střešní okna ROTO zajišťují ochrana proti teplu a jsou nejúčinnější, pokud jsou sluneční paprsky odráženy dřív, než dopadnou na okenní tabuli.

Vnitřní rolety a žaluzie pro střešní okna ROTO. Každý, kdo se rozhodne pro střešní okna, myslí nejprve na čistě praktickou stránku – na velkorysé, světlé prostory, funkčnost a technické vlastnosti.

Žaluzie ROTO ZJA

Účinná ochrana proti slunečnímu světlu při zachování denního světla a příjemné atmosféry v místnosti 

Roleta ROTO Standard ZRS

Účinnou ochranu před jasným slunečním světlem nabízí i praktická roleta ROTO Standard, která se připevňuje na vnitřní stranu střešního okna. Navíc roleta ROTO Standard chrání před nežádoucími pohledy z venku. Díky velkému výběru praktických látek, vzorů a barev se roleta stává zároveň i dekorativním prvkem v místnosti. Vodicí lišta se připevňuje ve třech místech.

Roleta ROTO Exclusiv ZRE

Roleta ROTO Exclusiv toho umí opravdu hodně. Průsvitná látka nabízí účinnou ochranu před jasným slunečním světlem a chrání před nepovolanými pohledy zevnitř. Navíc je velmi dekorativní. Roleta ROTO Exclusiv ZRE se montuje na vnitřní straně okenního rámu a je plynule vedena vodicí lištou po stranách okna. Pokud ji nepotřebujete, schová se decentně za krycím plechem. Svinutá roleta ROTO Exclusiv ZRE je namontovaná do kazety, takže její montáž je opravdu jednoduchá.

Zatemňující roleta ROTO ZRV

Jsou různé situace, kdy potřebujete, aby byla v místnosti tma – např. když se chcete v létě večer podívat na film nebo se chcete nerušeně vyspat. Zatemňovací roleta Roto je pro takové případy ideální, neboť potahovaná látka nedává paprskům světla žádnou šanci. Vedení rolety ROTO ZRV v bočních lištách navíc zabraňuje pronikání světla po stranách. Doporučujeme kombinovat ji ještě s venkovní roletou, která brání výraznému zahřívání neprůsvitné konstrukce.

Plisovaná roleta ROTO ZFA

U vnitřních doplňků hraje důležitou roli výběr dekoru. Dekor je prvek, který oživuje půdní byt, zvýrazňuje ho a dodává mu jednoduchým způsobem osobní charakter. Společnost ROTO Vám při výběru barvy, struktury a vzoru nabízí hodně možností. Můžete si tak vybrat dekor, který bude dokonale ladit s Vaším zařízením.

Venkovní lamelová roleta ROTO ZRO

Elektrické venkovní rolety ROTO zaručují uvnitř místnosti vždy dokonalý stín. Můžete je nechat stažené dokonce i při maximálním úhlu otevření střešního okna 45 °. Oboustranné hliníkové lamely nabízejí velkou výhodu v podobě ochrany před klimatickými a povětrnostními vlivy. Speciální konstrukce lamelového pancíře umožňuje velmi těsné navíjení a pancíř se tak vejde i do zcela plochého krytu, který po optické stránce dokonale ladí se střechou.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: