SATJAM - trapézové plechy

ALKORPLAN - bazénová fólie

Trapézové plechy SATJAM Trapez se vyrábějí z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku, případně plechy s lakovanou povrchovou úpravou lesk i mat. Polyestersat 25 µm je standardní úprava, kde tloušťka laku je 25 µm. Je nejlevnější ze všech úprav. Matná povrchová úprava Satmat 35 µm je již silnější, lépe chrání proti korozi a trapézové plechy SATJAM jsou díky matnému provedení téměř k nerozeznání od klasických střešních krytin. Satpur 50 µm je nejodolnější povrchovou úpravou vůči mechanickému poškození a nejlépe chrání ocelový plech před případnou korozí. Střešní krytiny s touto úpravou jsou velmi podobné engobovaným krytinám.

Použití trapézových plechů SATJAM

Při použití trapézových plechů jako konstrukčních prvků, s orientací povrchové úpravy do interiéru, je standardní provedení Polyester 15 µm. Je-li stavba vystavena silnějšímu UV záření nebo se nachází v korozivně agresivnějším prostředí, lze dodat trapézové plechy i s jinými povrchovými úpravami, např. PVDF (vysoká UV stabilita) nebo HPS 200 Colorcoat (vysoká odolnost proti korozi).

Střešní a stěnové profily s efektním vzhledem. Použitým materiálem a typem profilace jsou vhodné zejména pro střešní pláště a opláštění velkých ploch průmyslových objektů. Jejich použití je vhodné i v interiérech, jako obkladové prvky a podhledy, ale i konstrukce ztraceného bednění pro betonáže, prvky oplocení, garáže, kontejnery.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: