TYVEK

Střešní fólie TYVEK jsou zcela ojedinělé patentovaným způsobem výroby mikroporézní membrány o tloušťce přibližně 20-60 μm. Fólie nejsou vrstvené pomocí výstuhy netkaných textílií. Superdifúzní membrány TYVEK jsou skutečným průkopníkem v oblasti ochrany šikmých střech. Podstřešní fólie TYVEK poskytují vynikající ochranu před vnějšími povětrnostními vlivy a zároveň umožňují volné odpařování vodních par z konstrukce.

Funkční vrsty fólie TYVEK

Superifúzní membrány TYVEK pro šikmé střechy

Podstřešní difuzní fólie TYVEK zajišťuje zásadní funkci pojistné hydroizolace a přispívají ke snížení ztrát z tepelného sálání. Membrány TYVEK jsou stabilní v rozsahu teplot od -40 do +100 °C, mají vysokou odolnost vůči UV záření (až čtyři měsíce), dají se aplikovat od sklonu střechy již 6° a to i na impregnované, chemicky ošetřené střechy, životnost fólií je minimálně 50 let. Fólie TYVEK se nabízejí i ve variantě se samolepícím okrajem.

  • Superdifúzní hydroizolace TYVEK Supro - kontaktní, pojistná membrána z materiálu TYVEK, který je zpevněný laminovanou polypropylénovou netkanou textilií. Membrána je určena pro šikmé střechy plně bedněné, případně lehké profilované střešní krytiny plechové.
  • Superdifúzní hydroizolace TYVEK Pro - víceúčelová, laminovaná, superdifuzní, kontaktní, pojistná hydroizolace TYVEK Pro pro šikmé střechy vyrobena z funkční vrstvy z polyetylénu s vysokou hustotou vláken, zpevněné polypropylénovou netkanou textilií – lze použít pro všechny větrané a nevětrané střešní konstrukce a stěny.
  • Jednovrstvá difúzní fólie TYVEK Solid - superdifuzní, kontaktní pojistná hydroizolace s antireflexním povrchem pro pokládku přímo na na bednění nebo tepelnou izolaci bez větrací mezery, případně provětrávané fasády.
  • Lehká difúzní fólie TYVEK Soft - superdifuzní, kontaktní hydroizolaci s antireflexním povrchem pro dotyk s tepelnou izolací.
  • TYVEK Metal se samolepícím přesahem - kontaktní, pojistná hydroizolace zajistí odtok případné kondenzace pod nerezovými, měděnými a zinkovými střechami. Je navržena pro použití pod plechovými krytinami se stojatými drážkami na dřevěném bednění.
  • Paropropustná fólie TYVEK Enercor S - na šikmé střechy bez bednění s metalizovaným povrchem, který v létě nepropouští sálající teplo a v zimě pomáhá snižovat ztráty způsobené sálajícím teplem. Superdifuzní fólie TYVEK Enercor S v kombinaci s parotěsnou fólií DuPont™ AirGuard nabízejí výraznou, až 15% úsporu energie.

TYVEK

Parozábrany TYVEK pro ochranu podkrovních prostor

  • Parozábrana TYVEK VCL SD2 je parobrzda pro regulaci vodních par pro střechy, stropy a zdi, představující překážku pro pohyb vzduchu. Celkového vyvážení sušicí kapacity konstrukce je dosaženo pomocí materiálu TYVEK VCL SD2 uvnitř a podkladu Tyvek® na vnější straně.
  • Parotěsná fólie DuPont™ AirGuard® je 100% pro regulaci vodních par s metalizovaným povrchem, který v zimě snižuje tepelné ztráty. Instalace je možná nejen na šikmé střechy, ale pod stropy a svislé konstrukce.

TYVEK fasádní produkty

Membrány TYVEK je možné použít i pro většinu svislých konstrukcí. Fólie TYVEK Facade poskytuje vynikající ochranu před vnějšími povětrnostními vlivy a zároveň umožňují volné odpařování vodních par ze stavby. Díky nové fólii TYVEK Enercor® lze dosáhnout významného snížení ztrát z tepelného sálání.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: